POLITYKA WYSYŁKOWA

POLITYKA WYSYŁKOWA
Ze względu na opóźnienie logistyczne spowodowane nową koroną lub innymi przyczynami logistyka nie może w pełni zagwarantować terminowości

Standardowa przesyłka

Czas procesu: 1-3 dzień roboczy.
Proszę spodziewać się normalnego czasu dostawy na 10-25 dni. Ze względu na pandemię czas dostawy do Ameryki Północnej będzie opóźniony o 2 dni. Sprawdź regularny czas dostawy dla swojego regionu w następujący sposób:

Przyspieszona wysyłka

Możesz zapłacić koszty wysyłki ekspresowej obowiązujące w Twoim kraju i zamówić produkt. Wysyłka ekspresowa zajmuje tylko 10-25 dni roboczych od daty wysłania. Nie wysyłamy towarów w weekendy.

Należy pamiętać, że te daty są tylko szacunkowe, właściwe daty przybycia zostaną wysłane e-mailem po wysłaniu zamówienia, więc sprawdź swój e-mail.

1. Skrytki APO/FPO i skrytki pocztowe nie są akceptowane.
2. Paczka do niektórych krajów może być opłacona za odprawę celną przy odbiorze, prosimy o zapłacenie podatku i przesłanie nam paragonu, a my zwrócimy kwotę jak najszybciej.

Uwaga: w wielu regionach dostawa w soboty i niedziele może być dostępna. Jeśli do miejsca docelowego dostępna jest dostawa weekendowa, zostanie to określone na stronie produktu i/lub podczas realizacji transakcji. Szacunki doręczenia DARMOWYCH przesyłek Prime Two Day do miejsc, w których nie ma dostaw w weekendy, są oparte na czasie doręczenia w ciągu dwóch dni roboczych, nie wliczając sobót i niedziel.

Aby określić obowiązującą stawkę wysyłki dla pozycji w koszyku:

Wybierz Przejdź do kasy
Wybierz lub dodaj swój adres wysyłki
Wybierz szybkość wysyłki i wybierz Kontynuuj
Wybierz metodę płatności i wybierz Kontynuuj

Aby zapytać o zwrot opłat za wysyłkę zapłaconych za to zamówienie, skontaktuj się z nami i kliknij „Złożyłem zamówienie”. Wybierz swoje zamówienie, a następnie wybierz Problem z zamówieniem > Problemy z wysyłką lub dostawą > Przesyłka jest opóźniona.